KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188062
nr 1418 8062
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "Två planhalvor, Janus". Signerad. Blandteknik/collage. Yttermått inklusive ram: 50x57 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:52:48
13/9 18:24:59